ostatnio popadłam w obsesję ozdabiania wszystkiego zamkami. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jakie cuda można wymyślić z czegoś tak prostego. Moje umiejętności szycia pozostawiają wiele do życzenia, ale poświeciłam kilka godzin żeby zrobić coś swojego. Postanowiłam zacząć od gumowego paska z zamkowymi kwiatkami. Zakup szerokiej gumy wyniósł mnie całe 2,50 zł, a zamków w domu mam pod dostatkiem. :) Zapięcie zrobione zostało z haftek. Nie będę wdawać się w zbędne szczegóły bo w necie pełno jest tutoriali z cudeńkami z zamków :).
Oto moje dzieło:
A oto jak to wygląda na sukience:
Swoją drogą sukienka też została przeze mnie przerobiona. Była to bombka i miała na dole wpuszczoną gumę, która niestety z upływem czasu sparciała więc ją wyprułam i doszyłam koronkę. Ozdobiłam ją koralikami, które wyprułam z innej bluzki. Doskonale się skomponowały z kształtem dekoltu.
Polecam :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz