Pewnie zauważyłyście, że zapanowała teraz moda na błyszczące ramiona. Dosłownie na każdym ciuchu kurtkach, żakietach, sukienkach itp. Trochę w stylu M. Jacksona pagony z cekinami, dżetami, łańcuszkami.
Ostatnio szukałam czegoś w nadziei, że przerobię stary żakiet. Dałam sobie w końcu spokój, ale to co znalazłam wykorzystałam do przeróbki mojego ulubionego sweterka. Doszyłam mu guzik z diamencikiem, a na ramionach zrobiłam prowizoryczne pagony z aplikacji odzyskanej ze starej bluzki. Niestety nie widać tego dobrze na zdjęciu, ale aplikacja składa się z cekinów i koralików, a jest zrobiona na gumowej podstawie gotowej do przyszycia.
Dlatego właśnie warto zbierać takie skarby jak stare ciuchy lub buszować po secondhandach w poszukiwaniu koralików. Takie rzeczy kosztują w pasmanteriach znacznie więcej niż powinny. W każdym razie zainspirowana do działania doszyłam je na ramionach. Oto efekt :):
A oto inspiracja:
Polecam :)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz