Pomyślałam więc, że nie wygląda to na tak skomplikowane żebym nie umiała sama takiej zrobić. Miałam akurat stary podwójny pasek. Wzięłam więc zamek podzieliłam na 2 części. Jedną część przykleiłam z obu stron do pasków łącząc je. Drugą część przykleiłam klejem szewskim na obrzeżach bransoletki.
Pasek oczywiście obcięłam na odpowiednią długość i dorobiłam dziurki.
Jestem całkiem zadowolona z tego DIY. Oto efekt:
A na ręce :)
Polecam :P

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz