Łączna liczba wyświetleń

Coś z paska

Szukając inspiracji znalazłam zdjęcie tej bransoletki (cena 55zł)


Pomyślałam więc, że nie wygląda to na tak skomplikowane żebym nie umiała sama takiej zrobić. Miałam akurat stary podwójny pasek. Wzięłam więc zamek podzieliłam na 2 części. Jedną część przykleiłam z obu stron do pasków łącząc je. Drugą część przykleiłam klejem szewskim na obrzeżach bransoletki. 
Pasek oczywiście obcięłam na odpowiednią długość i dorobiłam dziurki. 
Jestem całkiem zadowolona z tego DIY. Oto efekt:



A na ręce :)



Polecam :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu