Dziś chciałam wam pokazać jak tchnęłam trochę nowego w moją starą torebkę. Torebka jest skórzana, ale nie było w niej nic ciekawego. Dziś wygląda tak :):
Pośrodku klapy jest szew więc udało mi się wcisnąć w niego parę ćwieków, które zdjęłam ze starej czapki. Dodatkowo do ramiączek przyczepiłam łańcuszki, które dały jej trochę drapieżności. Łańcuszki pochodzą z bluzki do której były przyczepione jako naszyjnik. Zaczepiłam je na drobne kółka które znalazłam w domu a te z kolei zahaczyłam o pasek torebki. Dokładnie tak:
Enjoy :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz