Łączna liczba wyświetleń

feather magic :)

Gubię się trochę już w tej modzie i nigdy nie wiem co jest aktualnie trendy. Jestem prawie pewna :P, że oprócz wszechobecnych ozdób z zamków projektanci zwrócili uwagę również na pióra.
Tak więc, dzielna Harridan postanowiła pobawić się piórami. Wkrótce po zamówieniu ich z neta okazało się, że to gorsze zajęcie niż myślałam a części piórek walają się po całym pokoju do dziś ;]. Postanowiłam jednak zaryzykować i zrobiłam 2 pary kolczyków. Jedne polegały na zwykłym obklejeniu starych kolczyków piórkami i koralikami dla ozdoby ( przyklejone na mój ulubiony wszystko-klejący klej szewski).



Drugie natomiast chciałam zrobić bardziej okazałe więc poszperałam w  moich starych kolczykach i znalazłam (ha!) dwie blaszki w które włożyłam piórka, zagięłam i mogłam przyczepić do starych zapięć (również z odzysku). Dla lepszego efektu dodałam też koraliki ze starego naszyjnika i łańcuszki do piórek. Oto jak to wygląda :)






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu