Łączna liczba wyświetleń

DIY pomysł na... koronkową torebkę

Witam :) dziś coś dla cierpliwych. Postanowiłam odmienić trochę starą torebkę. Myślałam, że doszycie do niej koronki nie powinno zająć wiele czasu. Nie mogłam być w większym błędzie. Tak więc po wyjęciu z niej ćwieków okazało się, że mam kupę roboty.
 Tak wyglądała torebka bez ćwieków (widać po nich otwory):

Postanowiłam doszyć do niej koronkę i zakończyć paskiem z czarnych cekinów. Tak zrobiłam choć wbijanie igły w dość twardą eko-skórę było męczące :P. Wycięłam mniej więcej tyle koronki ile było potrzebne, a po przyszyciu obcięłam zbędne elementy. Dodatkowo żeby koronka nie odstawała na środku musiałam miejscowo przyszyć pojedyncze cekiny. 



Myślę, że dużo łatwiej było by przyczepić koronkę na klej z pistoletu (którego niestety wciąż nie mam :( ), ale zawsze jest ryzyko, że będzie go widać pod koronką. Końcowy efekt jest następujący:


Coś nowego ze starego :). Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu