Witam
Ostatnio robiłam porządki w mojej biżuterii i znalazłam stare kolczyki, które mi się bardzo podobały ale nie mogłam ich nosić bo były dość ciężkie. Postanowiłam wykorzystać je jako brelok. Zdjęłam z nich zapięcie a w zamian za to nałożyłam na kółko od kluczy. Kolczyki składają się w dużej mierze z łańcuszka co ułatwiło sprawę. Taki brelok dobrze też wygląda jako zapięcie torebki. :)
Polecam :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz